GEPARD FINANCE 
Praha 4 Dolnokrčská

Dolnokrčská 1966/54
140 00 Praha 4

Mobil
+420 606 262 222

 

fbg+

Refinancování hypotéky

Pokud již hypotéku máte, jsme připraveni pomoci vám na konci fixačního období s výběrem nové aktuálně nejvýhodnější hypotéky.

Nenechávejte vyjednávání na poslední chvíli a kontaktujte nás včas. Doporučujeme vám zajímat se o nové podmínky hypotečního úvěru minimálně 6 týdnů před vypršením fixace Vaší hypotéky. Dohlédneme na to, aby se Vám refinancování skutečně vyplatilo. 

Jak se na refinancování připravit

  • Předně trvejte vždy na včasném zaslání nabídky nových úrokových podmínek od své banky. Požádejte o písemný návrh nových podmínek zhruba 2 - 3 měsíce před koncem fixace. Obchodní taktikou některých bank bohužel je, že tyto parametry posílají pozdě tak, aby měl klient ztíženou možnost refinancovat úvěr jinde za výhodnějších podmínek.
  • Vhodné je například porovnat podmínky, které vaše banka nabízí novým klientům s těmi, které jsou obecně dostupné pro všechny nové žadatele o hypotéky u jiných bank.
  • Pokud na „nové" hypotéce klient ušetří i po zohlednění všech s hypotékou spojených nákladů (například cena nového odhadu hodnoty nemovitosti, případný poplatek za poskytnutí nové hypotéky, ale i nefinanční "náklad", kterým je čas strávený vyřizováním nové hypotéky), mohl by oslovit stávající banku, aby své podmínky zlepšila.

 


 

Na co při refinancování nezapomenout

  • Do jakého termínu je nabízená úroková sazba garantována.
  • Jak jsou vysoké veškeré s hypotékou související poplatky.
  • Zda-li potřebujete pro refinancování hypotéky nový znalecký odhad nemovitosti.
  • Zda-li je podmínkou pro refinancování hypotéky i životní pojištění či jiné produkty.
  • Zda-li se u refinancování hypotéky musí opětovně prokazovat bonita (tedy příjmy a výdaje domácnosti).

 

Jestliže si chcete martýrium s návštěvami bank při refinancování hypotéky ušetřit, vyberte si některého z našich hypotečních specialistů. Rádi Vám s refinancováním hypotéky pomůžeme.

 

Bezplatná pomoc s refinancováním hypotéky

KONTAKTUJTE NÁS