GEPARD FINANCE 
Praha 4 Dolnokrčská

Dolnokrčská 1966/54
140 00 Praha 4

Mobil
+420 606 262 222

 

fbg+

Hypotéka není jen úrok!
Pomůžeme vám s hledáním té nejlepší varianty.
Všechno, s čím se právě teď můžete trápit,
už jsme v minulosti vyřešili pro jiné klienty.

Každého z nás občas napadne myšlenka, "má moje hypotéka opravdu ty nejlepší možné parametry?". Jsme tu od toho, abychom vám usnadlili rozhodování. Abychom pro vás zajistili nejlepší podmínky a tím vám ušetřili čas, peníze i nervy.

Sloužíme Vám, zákazníkům

Nalezneme pro Vás to nejlepší řešení. Kterýkoli z našich hypotečních makléřů vás s lehkostí a nadhledem provede celým hypotečním procesem. Jak je to možné? Protože náš tým specialistů již absolvoval nespočet podobných případů a proto se dokáže dobře orientovat na hypotečním trhu. Všichni makléři Hypoteční kanceláře Praha 4 Pikovická mají bohaté zkušenosti s vyjednáváním v bankách, potřebné znalosti fungování jednotlivých bank i jejich scoringových systémů.


Řešte své finance pouze s odborníky

Finanční produkty, a hypotéky obzvláště, mají velmi mnoho parametrů, které se musejí pohlídat a správně nastavit. Proto jde Hypoteční kancelář Praha 4 Pikovická výhradně cestou zkušených odborníků. Mezi našimi kolegy nenarazíte na žádného všeuměla, který by vám zajistil hypotéku, vyoperoval slepé střevo a poté ještě vyměnil olej u auta. Skromně a s pokorou se vám můžeme představit jako sehraný tým šikovných lidí, kteří své práci opravdu rozumí. Na každý produkt, který můžete potřebovat u financování bydlení, u nás máte k dispozici specialistu.

Všechny banky na trhu pod jednou střechou

Jsme absolutně nestranní, vlastníme certifikáty téměř všech hypotečních bank a všechny certifikáty stavebních spořitelen. Díky tomu Vám můžeme garantovat nejlepší aktuální podmínky.

Využijte 12 let našich zkušeností ve svůj prospěch

S naším zkušeným týmem v zádech získáte aktuálně nejvýhodnější úrokovou sazbu na trhu. Poskytujeme vám bezplatně plný administrativní servis při vyřizování vaší hypotéky. Postaráme se o to, aby čerpání vaší hypotéky proběhlo zcela bez problémů. Hledáte-li spolehlivého partnera, jste na správné adrese!

  

Zjistěte ZDARMA, jaká je pro Vás NEJVÝHODNĚJŠÍ HYPOTÉKA

KONTAKTUJTE NÁS