Jak získat nejlepší podmínky hypotéky?

Úrokové sazby hypoték se letos drží na svých historických minimech. I díky tomu roste zájem o hypoteční úvěry.

V roce 2013 se nejnižší úrokové sazby pro fixovaná období pohybují pod hranicí 3% a to dokonce i hluboko pod touto hranicí. U sazeb pohyblivých, nebo-li floatových, se dokonce trvale dostáváme pod 2%. Pro většinu klientů je však v praxi velmi těžké, nebojme se použít i výraz nemožné, aby na nejnižší inzerované úrokové sazby dosáhli. Jak si tedy může běžný člověk zajistit co nejvýhodnější hypotéku s co nejmenším vynaloženým úsilím tak, aby se k těmto lákavým sazbám alespoň co nejvíce přiblížil?

Hypoteční makléř

Využití hypotečního makléře se jeví při žádosti o hypoteční úvěr či jeho refinancování jako nejlepší volba. Solidní hypoteční makléř by měl mít smlouvy s co největším počtem bank poskytujících hypotéky a dosahovat co největšího objemu zprostředkovaných úvěrů. Dlouhodobou jedničkou mezi hypotečními makléři na trhu je společnost GEPARD FINANCE. Za dobu deseti let, co GEPARD FINANCE působí na trhu, vyřešili a zpracovali její makléři hypoteční úvěry v objemu přesahujícím 35 miliard Kč.

GEPARD FINANCE – záruka kvality

GEPARD FINANCE, člen Asociace hypotečních makléřů, poskytuje většinu svých služeb svým klientům zdarma. U solidního hypotečního makléře by toto mělo být samozřejmostí, protože hypoteční makléři za svou práci získávají odměnu přímo od bank. V ceníku jednotlivých kanceláří se tak objevují pouze položky za nestandardní služby či požadavky klientů. Díky propracované a široké síti franšíz obslouží hypoteční makléři GEPARD FINANCE své klienty po celé České republice. Vysoké objemy hypoteční úvěrů, které specialisté GEPARD FINANCE zpracovávají, zase zajistí klientům ty nejvýhodnější podmínky, na které by sami na pobočce banky nedosáhli.

Nejde jen o úrokovou sazbu

Nízká úroková sazba je velmi často hlavním, ale ne jediným kritériem, podle kterého se vybírá správná hypotéka. Každý klient se při hledání hypotéky nachází v jiné životní situaci, nebo může mít různé specifické požadavky a potřeby. Hledání toho správného hypotečního produktu v dnešní široké nabídce všech bank je časově velmi náročné. Hypoteční makléři GEPARD FINANCE mají detailní znalosti o aktuálních nabídkách všech bank, znají parametry jejich metodiky i další relevantní informace, které o výběru správné hypotéky rozhodují. Proto jsou vždy schopni doporučit klientovi optimální řešení a to i v případech, že požadavky či možnosti klienta jsou velmi specifické.

Kompletní servis samozřejmostí

Zařizování hypotečního úvěru je náročná záležitost. Kromě kvalifikovaného výberu hypotečního produktu je také nutné zajistit i mnoho dalších časově náročných úkonů. Naši specialisté za vás vyřídí veškerá jednání s bankou i přípravu smluvních dokumentů. Většinou do banky nemusíte ani chodit. Pro své klienty běžně zajišťujeme dokumenty potřebné z katastru nemovitostí, pomáháme se zajištěním znaleckého odhadu nemovitosti, včetně přítomnosti na prohlídce oceňované nemovitosti. Vždy se staráme o bezproblémové čerpání schváleného hypotečního úvěru. A pokud si na vás banka vymyslí v průběhu celého procesu cokoliv jiného, nečekaného, jsme vám plně k dispozici. 


Neváhejte nás kontaktovat

Neváhejte se nás s důvěrou obrátit i v situaci, kdy pouze potřebujete konzultovat určitou záležitost související s hypotékami. Většina našich služeb je zcela zdarma a to i v případě, že k uzavření smlouvy o hypotečním úvěru nedojde. Pouze několik velmi specifických a časově náročných služeb naleznete v našem ceníku. Kontaktujte nás.