Logo
První změny u Hypoték v roce 2015 - GEPARD Praha 4 Pikovická
Vytisknout tuto stránku

První změny u Hypoték v roce 2015

Banky Wüstenrot a Unicredit bank
hned první pracovní den v roce 2015
připravily změny ve svých hypotékách.

Hypotéky od Unicredit bank zlevňují

hned na začátku nového roku pro nás Unicredit bank připravila příjemné překvapení. Od 2. ledna zlevnila o 0,1% své hypotéky s délkou fixace úrokové sazby na 3, i na 5 let. Její sazby tak nyní začínají na výši 1,69%.

Úroková sazba 1,69% platí i pro Převratnou hypotéku, která nabízí výhody floutové (pohyblivé) úrokové sazby.

A ještě jednu zajímavou novinku mají hypotéky v Unicredit bank. Nově doplnili své portfolio o délku fixace úrokové sazby na 7 let. V lednu tato fixace startuje ve výši 1,99%.

Jen pozor pro Vás, kteří pečlivě počítáte veškeré náklady své hypotéky. Jedná se o reklamní úrokovou sazbu, která je podmíněna využitím dalších bankovních produktů. Tento úrok tak nebude odpovídat výslednému RPSN vaší hypotéky.

 

Wüstenrot naopak své hypotéky zdražuje

opačným směrem se po velkém zlevňování na konci roku 2014 vydala Wüstenrot banka. Od ledna 2015 zvyšuje sazby svých hypoték o 0,15%. Tato změna platí pro délku fixace úrokové sazby 3 a 5 let. Hypotéka s touto délkou fixace tak nyní startuje na výši 1,79%, pokud je jejím účelem refinancování stávající hypotéky. Ostatní účely začínají na výši 1,89%.

Stejně tak jako v předchozím případě, jedná se o marketingovou sazbu, které je podmíněna využitím dalších produktů skupiny Wüstenrot. Oproti Unicredit bank je zde však ještě více parametrů, které mohou výši úrokové sazby změnit k horšímu.

Dále banka ukončila marketingovou akci na Poplatek za zpracování zdarma. Tím pádem platí poplatky v plné výši sazebníku banky.

2. ledna 2015

Hezký den vám přejí Gepardi z Hypoteční kanceláře v Pikovické

hypoteky-praha-4-geprad-lezici