GEPARD FINANCE 
Praha 4 Dolnokrčská

Dolnokrčská 1966/54
140 00 Praha 4

Mobil
+420 606 262 222

 

fbg+

Reference

Děkujeme VÁM VŠEM našim klientům za důvěru,
se kterou se na Hypoteční kancelář obracíte.
Přejeme Vám, abyste z nově pořízených nemovitostí měli radost co nejdéle!

Níže si dovolujeme zveřejnit několik milých slov, které nám posíláte. Vaše pochvalné ohlasy jsou pro nás nabíjející a inspirující zároveň. Právě Vaše spokojenost je pro nás tím největším měřítkem profesionality, na to se můžete spolehnout.

 

Zhodnocení služeb

Dobrý den,

rád bych v tomto emailu zhodnotil služby pana Tomáše Cabicara.

S panem Cabicarem jsem řešil hypoteční úvěr na stavební pozemek. S řešením, které mi pan Cabicar zprostředkoval jsem velmi spokojen. Nejvíce na spolupráci s panem Cabicarem oceňuji jeho flexibilitu a maximální přizpůsobení mým časovým možnostem.

Vřele doporučuji.

pan Ondřej. K., 1. 6. 2016, Babice
(hypotéku zajišťoval Ing. Tomáš Cabicar)


 

Poděkování

Dobrý den,

chtěl bych vám touto cestou poděkovat za přístup a pomoc pana Cabicara, s nímž jsem několik týdnů řešil hypoteční úvěr. Spolupráce s ním byla na velmi vysoké úrovni a někdy mi pomohl i nad rámec svých povinností (třeba když si přijel pro kupní smlouvy až do Pardubic). Práce těchto poradců si velice vážím a ještě jednou děkuji.

pan Ondřej. K., 26. 3. 2015, Pardubice
(hypotéku zajišťoval Ing. Tomáš Cabicar)


 

Poděkování

Dobrý večer, pane Soroka,

chtěla bych vám strašně moc poděkovat, za to co jste pro nás udělal. Vím, že jsme nebyli jednoduchý případ, ale tak nějak jsem vám věřila, že to dokážete. Jste machr ve své profesi. ...

paní Jroslava. B., 16. 3. 2015, Pardubice
(hypotéku zajišťoval Ján Soroka)


 

Poděkování

... Chtěl bych Vám říct, jak si nesmírně vážím všech vašich služeb a pomoci. Protože z obchodu sešlo, tak je mi jasné, že to vlastně teď už děláte zadarmo.

V každém případě si buďte jistý, že s Vámi budu spolupracovat i na další případné koupi a financování bytu, rozhodně Vás doporučím všem svým známým a jakkoli jinak bych se Vám snad mohl odměnit, stačí říct a bude mi potěšením.

pan Jan. R., 29. 11. 2014, Pardubice
(hypotéku zajišťoval Ján Soroka)


 

Poděkování

Dobrý večer, pane Soroko,

chtěla bych Vám poděkovat, že jste se nám věnoval ohledně dořešení prodeje bytu panu S.

Po špatných zkušenostech s jinými makléři a zástupci realitních společností jsem ráda, že s Vaším přístupem šlo (alespoň z našeho pohledu) vše hladce.

Přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených klientů a pokud bych já potřebovala v budoucnu podobnou službu, pokud by to šlo, ráda bych se na Vás zase obrátila.

paní Petra Č., 24. 11. 2014, Pardubice
(hypotéku zajišťoval Ján Soroka)


 

Poděkování

Ráda bych Vám opravdu ze srdce poděkovala. Dnes jsem si převzala klíče od chalupy. Nebýt Vás, nikdy bych se ke koupi neodhodlala, pořád bych o tom jen mluvila, ale s Vámi šlo vše velmi hladce a tak nějak pěkně krok za krokem :-)

Paní Trpišovská, Vám bych chtěla opravdu moc poděkovat, jak jste mi se vším pomáhala, a jak jste se mnou vždy vše řešila, jednala s úřady, institucemi a s každým, s kým byla potřeba. Opravdu velké díky!!!

Pane Marku, i Vám patří moje velké Děkuji. A to nejen za Vaši pomoc se vším, za perfektní vysvětlení všeho, co jsem nechápala (a že toho bylo :-), ale hlavně za to, že společnost Gepard je pod Vaším vedením opravdu jedinečná.

Přeji Vám hodně dalších spokojených zákazníků. Určitě Vás budu jen doporučovat, a pokud bych se na Vás v budoucnu mohla znovu obrátit, budu velmi ráda.

paní Lucie R., 10. 10. 2013, Praha
(hypotéku zajišťovala Mgr. Martina Trpišovská a Ondřej Marek)


 

Poděkování

Chtěl bych vám oběma poděkovat za pomoc s vyřízením hypotéky. Banka už poslala prodávajícím peníze a tím je obchod v podstatě ukončen. 

Ještě jednou velmi děkuji za pomoc.

pan Marek K., 15. 7. 2013, Praha
(hypotéku zajišťovala Mgr. Martina Trpišovská a Ondřej Marek)


 

Poděkování

Ještě jednou bych vám chtěla poděkovat za Vaši starostlivost a zpracování všech podkladů. Spolupráce s Vámi byla velice příjemná a kvalitní. Mé obavy z toho zda nenarazím na nějaké podvodníky se nenaplnila a byla jsem příjemně překvapená. Poděkování patří i Vaší kolegyni.

paní Miroslava J., 10. 5. 2013, Jakub
(hypotéku zajišťovala Mgr. Martina Trpišovská a Ondřej Marek)


Napište nám také svoji zkušenost

Vážím si toho, že jste při financování svého bydlení využili služeb naší Hypoteční kanceláře.
Pevně věřím, že jste s prací našich specialistů spokojeni.

Budu rád, pokud se s našimi čtenáři podělíte o své zkušenosti. A pokud máte pocit, že služby mých kolegů nebyly stoprocentní, napiště nám také. Vaše objektivní kritika nám pomůže být ještě lepší!

S úctou Ondřej Marek, majitel Hypoteční kanceláře GEPARD Praha 4 Dolnokrčská

 

...