FÉR Hypotéka Praha

Hypotéka Praha 4 Pikovická
patří mezi kvalitní Hypoteční kanceláře,
poskytující FÉR Hypotéku!

FÉR Hypotéka je novou značkou na českém hypotečním trhu, kterou zavedla Asociace Hypotečních Makléřů (AHM). Cílem této značky je usnadnit klientům výběr specializovaného a kvalitního hypotečního makléře. Takového hypotečního makléře, který pro něj zajistí ty nejlepší možné podmínky hypotéky.

Podívejte se, jak má správně vypadat práce kvalitního hypotečního makléře. Video názorně upozorňuje na přínos značky FÉR Hypotéka pro klienta. 

Záruka kvality

fer-hypoteka-prahaFÉR Hypotéka klade důraz na tři základní principy:

  • profesionalitu
  • specializaci
  • etiku.

Pro každého klienta je značka FÉR Hypotéky zárukou,
že hypoteční makléř, kterého si vybral je opravdovým odborníkem na hypotéky, popřípadě na další produkty,
které s hypotékami úzce souvisejí.

Co si můžete pod jednotlivými principy představit?

Profesionalita

Jedině za předpokladu, že hypoteční makléř vykonává svou činnost na plný úvazek, je schopný kvalitně nabízet produkty všech bank a stavebních spořitelen na trhu. Pokud si vyberete našeho hypotečního makléře, máte jistotu, že vaše hypotéka nebude zpracovávána po večerech a nocích brigádníkem, který si přivydělává při studiu, nebo při jiném zaměstnání. Můžete si být také jisti, že vámi vybraný specialista úspěšně zpracuje několik desítek případů ročně.

Věděli jste,
že profesionálové ověření FÉR Hypotékou zprostředkují každou pátou hypotéku v ČR?

Specializace

Naši hypoteční makléři se úzce specializují jen na hypoteční produkty. Jedině taková specializace umožňuje hypotečnímu makléři kvalitně nabízet produkty naprosté většiny bank. Nejsme prodejci mnoha dalších finančních produktů či dokonce nefinančních výrobků v jedné osobě.

Ostatní, pro hypotéku, potřebné produkty proto našim klientům zajišťují další odborníci, úzce specializovaní na svůj produkt. V Hypoteční kanceláři Praha 4 Pikovická je vám proto k dispozici i specialista na Stavební spoření a specialista Pojištění.

Etika

Každý z makléřů FÉR Hypotéky se zavázal dodržovat Etický kodex AHM. I naši specialisté dbají na to, aby vaše zájmy byly vždy na prvním místě a ke svému rozhodování jste měli vždy komplexní a pravdivé informace o všech aspektech daného produktu (například o poplatcích).

Získejte svou FÉR Hypotéku

Hledáte-li právě nejlepší hypotéku, jste na správné adrese.

Naši hypoteční makléři vám budou profesionální oporou nejen při samotném zajištění hypotéky,
ale i při jejím úspěšném čerpání a dále po celou dobu jejího splácení.

KONTAKTUJTE NÁS