Hypotéka Praha

Poskytujeme kvalitní a profesionální služby hypotečních makléřů pro všechny klienty z Prahy a středních Čech. Rychle a bez starostí pro vás zajistíme nejlepší možné podmínky hypotéky.

Využijte 14 let zkušeností a praxe, které máme s novými hypotékami i jejich refinancováním, a které pomáhají šetřit našim klientům mnoho peněz.

Nebudeme vám slibovat žádné nereálné ani nesplnitelné cíle, které se můžete dočíst v lákavých reklamních sloganech. Ale jsme si jisti, že většinu REÁLNÝCH nabídek, které se na trhu objevují, ještě dokážeme vylepšit.

Jak funguje Hypotéka Praha

Vyberte si sami způsob, který vám vyhovuje:

  • Jednejte sami na vlastní pěst. Co tím riskujete? Například to, že na něco zapomenete a nezískáte nejlepší hypotéku na trhu.
  • Využijte experta v oboru s dlouholetou praxí - hypotečního makléře GEPARD v Praze 4 Dolnokrčské. Proto Hypotéka Praha.

Na co byste neměli zapomenout

Otestujte si bonitu. Vytvořte si přehled vašich měsíčních příjmů a výdajů. Kolik vám zbývá na splátky?

Máte rezervu? Během splácení hypotéky je potřeba zaplatit i něco navíc, například pojištění, novou ledničku, nebo jiné nečekané výdaje. Vytvořte si finanční rezervu alespoň  ve výši 3 až 4 měsíců chodu domácnosti.

Porovnáme nabídky bank 

Podrobně si porovnejte podmínky hypotečních úvěrů všech bank na českém trhu.

Taková analýza je opravdu nadlouho, pokud využijete našich služeb, ušetříte si tím čas i peníze.

Pozor na skryté poplatky

Není všechno zlato, co se třpytí. Toto staré dobré, léty ověřené, přísloví platí i v hypotékách! Na první pohled může nabídka hypotečního úvěru vypadat dobře. Ve skutečnosti jste jen nemuseli dostat všechny potřebné inforamce k výši vedlejších poplatků.

Jste-li i přes veškerá možná rizika rozhodnuti jednat na vlastní pěst, buďte důslední! Ověřujte si všechny podrobnosti, ano i ty psané malým písmem, než něco podepíšete.


Jistota správného rozhodnutí

Vyznáte se ve všech listinách, smlouvách, dokumentech, umíte dobře posoudit úvěrové podmínky?

Hypoteční úvěr je dlouhodobý produkt, chybné rozhodnutí vás tedy může přijít velmi draho. Pojďte s námi jednodušší cestou...

Postaráme se o celý průběh vyřizování hypotéky, pomůžeme vám se zajišťováním potřebných podkladů, vyjednáme pro vás výhodnější úrokovou sazbu.

Průměrná délka hypotéky našich klientů je 21 let. Za tuto dobu s námi získáte navíc až stovky tisíc korun.

Hypoteční kancelář Praha 4 Dolnokrčská

 

Domluvte si osobní schůzku, konzultaci.

Je zdarma a nezávazná.

KONTAKTUJTE NÁS